2012. gada pieredzes papildināšana

Ponsse Academy instruktoru apmācība (Vierema, Somija)

2012.gadā no 20. līdz 23. novembrim mācību centra instruktors Edgars Baijinskis apmeklēja PONSSE OY rūpnīcu Vierema, Somijā, kur piedalījās Ponsse Academy rīkotajās 4 dienu apmācībās. Tās ir ikgadējās apmācības, kuras Ponsse Academy rīko savu pārstāvniecību servisa darbiniekiem un apmācību instruktoriem. Tajās piedalījās dalībnieki no vairākām valstīm, kurās ir Ponsse mežtehnikas pārstāvniecības un servisa centri.

Apmācību laikā, Ponsse Academy pasniedzēji un instruktori sniedza vērtīgu informāciju par Ponsse meža mašīnu speciālo iestatījumu un optimālās regulēšanas iespējām, kā arī par jauninājumiem mašīnu vadības programmā OPTI 5.

Mācību centra instruktors papildināja zināšanas par jaunāko Ponsse meža mašīnu specifiskajām atšķirībām no citu meža mašīnu ražotāju jaunākās mežtehnikas, tika iepazīstināti ar Ponsse meža mašīnu priekšrocībām, inovācijām meža mašīnu izstrādes jomā, kā arī iepazīties ar Ponsse meža mašīnu izmantošanu operatoru apmācībām Somijā.

Apmācības Ponsse rūpnīcā noritēja augstā līmenī, bija viegli saprotamas, attaisnoja sagaidāmos rezultātus un brauciena mērķi.